Datum d. Reservierung

Datum von: Datum bis:

Hotelinformation

Informace hotelu:
Vyberte prosím termín Vašeho pobytu. Za krátkodobé považujeme pobyty v délce 1 až 3 noci. Cenově výhodnější jsou dlouhodobé pobyty v délce 4 a více nocí. Při pobytech nad 7 nocí nabízíme další možnosti slev. V době letních prázdnin je možné rezervovat pouze týdenní pobyty (od soboty do soboty), v době vánočních prázdnin pak pobyty v délce min. 5 nocí. Podmínka neplatí u akčních nabídek a last minute. Sleva na dítě 3 - 11,9 let ve výši 100 Kč za noc bude odečtena z celkové ceny za ubytování na konci pobytu. Děti do 3 let mají pobyt zdarma, prosím uvádějte počet dětí této věkové kategorie do poznámky k rezervaci.
 
Další informace:
Snídaně zahrnuta v ceně ubytování. Polopenze za příplatek 180 Kč/os. možno objednat v dalším kroku objednávky.Popis pokojů:
V2 - Dvoulůžkový pokoj ve vile (economy) - 1 pokoj se 2 samostatnými postelemi (možno spojit v dvoulůžko), koupelna se sprchou a WC
V2+2 - Dvoulůžkový pokoj ve vile s možností 2 přistýlek - 1 pokoj se 2 samostatnými postelemi (možno spojit v dvoulůžko), a palandou (=přistýlky) pro dva, rozkládací pohovka, koupelna se sprchou a WC
AP 4 - Apartmán pro 4 osoby s terasou - 2 pokoje (dvoulůžko, samostatné postele s možností spojení v dvoulůžko), koupelna s vanou a WC, kuchyňský kout, TV, venkovní terasa
AP 4+1 - Apartmán pro 4 osoby s možností 1 přistýlky - 2 pokoje (dvoulůžko, samostatné postele s možností spojení v dvoulůžko), koupelna s vanou a WC, kuchyňský kout, TV, rozkládací pohovka = přistýlka
AP 2 - Studio pro 2 osoby - 1 pokoj (dvoulůžko), koupelna s vanou a WC, kuchyňský kout, TV
Bezbariérové studio pro 2 osoby - 1 pokoj (dvoulůžko), koupelna se sprchou a WC, kuchyňský kout, TV (zájem o bezbariérové studio uveďte prosím do poznámky k rezervaci).
Pokoje jsou výhradně nekuřácké, pes možný jedině po předchozí domluvě a jen malá plemena (příplatek 200 Kč/noc).

Tee-pee - indiánský stan na lesním palouku, uvnitř je ohniště a 4 dřevěné podlážky (nutno vzít si karimatku a spacák). Vhodné pro romantiky, hygienické zázemí poskytuje 200 m vzdálená vila (WC a sprcha), suché WC se nachází 50 m od týpí. Možnost přiobjednání snídaně (50 Kč/os.).

Příjezd: K penzionu Blanko pojedete z Nové Bystřice směrem na obec Vojířov, Smrčná, ve Smrčné odbočíte doleva, zde je žlutá směrovka, poté pojedete rovně 1 km až k areálu penzionu Blanko. V případě potřeby či zdržení volejte 739 201 315 (správce penzionu) nebo 731 506 604 (manažer rezervací).

Ostatní: Ubytování první den začíná v 16-18 hod., v odjezdový den je třeba uvolnit pokoj do 10 hod., pokud není domluveno jinak. Úschova kol, kočárků a lyží je možná ve společné uzamykatelné místnosti. V ceně pobytu je zahrnuto využívání volejbalového hřiště a venkovního ohniště. Parkování je v areálu a je zdarma. Městský poplatek 10,-/osoba/noc.